Aby se vám snadno nakupovalo, používáme na webu k personalizaci a analýze návštěvnosti cookies. Více informací

Podporuje mojeID

NABÍDKA KURZŮ » Kurz prodlužování řas V.I.P.

Kurz prodlužování řas V.I.P. 100% přírodními řasami pod záštitou Best Lashes Professional

...dopřejte si luxus hollywoodských stars...Provádíte již permanentní prodlužování řas ve vašem salóně?

Kurz prodlužování řas V.I.P je zaměřen na metodu horních a spodních řas 100% přírodními řasami, tzv. 3D prodlužování řas. Jedná se o doškolovací kurz, který je určen pouze řasovým stylistkám s dostatečnou praxí v prodlužování řas metodou ŘASA NA ŘASU!!  

Nabídněte  svým klientkám luxusní řasy ve formě 100% čisté norkové srsti z ručně vyčesávaného sibiřského norka. Tyto velmi jemné přírodní řasy jsou charakteristické svou neskutečnou lehkostí, jemností a dokonalou kopií přírodních řas. Jsou ideální zejména pro klientky, které touží po dokonalém, hustém, ale zároveň přirozeném vzhledu.

Délka kurzu: 1 den (cca 6 hodin, teorie + praxe)

Místo konání: Školící centrum Best Lashes Professional, Kuštova 313, Rakovník.

Kapacita kurzu: max. 3 studentky pro zachování kvality kurzu

Lektorka Kurzu: Veronika Ráchelová

V případě zájmu či dotazů (termíny kurzů, aj.) nás kontaktujte na tel.č. 731 464 852 nebo na e-mailu: kurzy@best-lashes.cz

Kurz prodlužování řas garance úspěšnosti:

Všechny studentky, které u nás absolvují kurz prodlužování řas, mají možnost si tento kurz zdarma kdykoliv zopakovat.  Lze si tak např. po delší pauze osvěžit znalosti.

Cena Kurzu:

3500,-Kč (bez sady) Akční cena 2700,- Kč

4990,-Kč (kurz + sada 3D Real)

5990,-Kč (kurz + sada 3D Ultra Slim)

V případě, že Vám nevyhovují naše vypsané termíny, není problém se domluvit na jiném termínu, který by Vám vyhovoval. Ke každému přistupujeme individuálně.

Platební podmínky kurzu:

Je nutné předem uhradit zálohu 1 000,- Kč a to do 5 dnů před začátkem kurzu, na účet: 178570772/0600. V případě zrušení termínu z Vaší strany o zálohu nepřijdete, buď vás automaticky zařadíme na následující termín nebo si domluvíte jiný. Pokud si již termín zarezervujete a na poslední chvíli si vše rozmyslíte, pak Vaše záloha propadá ve prospěch našeho účtu!